Gabinet fizjoterapii i osteopatii

Karolina Podgórska mgr fizjoterapii, absolwentka Wrocławskiej Akademii Wychowana Fizycznego. Prelegent na Konferencjach Naukowych / aktywny udział w badaniach naukowych, które opublikowano w czasopiśmie Scientific Review of Physical Culture, volume 8, issue 1. Równorzędnie w tym czasie ukończyłam certyfikowane kursy m.in.: terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, terapii powięziowej, terapii punktów spustowych. Obecnie jestem w trakcie 4 letnich studiów podyplomowych z Medycyny Osteopatycznej w Akademii Osteopatii we Wrocławiu. Podjęte dalsze kształcenie pozwala mi szerzej patrzeć na problemy zdrowotne i z większymi efektami poprawiać zdrowie pacjenta- jest to dla mnie najważniejsze w mojej pracy.

Na co dzień pracuję w Zakładzie Rehabilitacji w Miejskim Szpitalu im św. Jana Pawła II w Elblągu oraz prowadzę indywidualną praktykę od 2018 roku.

Zdobywane doświadczenie pozwala mi łączyć wiedzę z wielu dziedzin: osteopatii, fizjoterapii, naturoterapii. Dzięki temu szybko i w celowy sposób pomagam pacjentowi przywrócić utracone funkcje, zdrowie a z tym lepsze samopoczucie. W swojej pracy skupiam się na odnalezieniu przyczyny bólu. Całościowo spoglądam na problemy zdrowotne pacjentów. Indywidualne dobieram terapię, w której pacjent świadomie uczestniczy.

To co robię sprawia mi wielką radość i satysfakcję.